Prodej strojního vybavení

 

Působíme především ve dvou odvětvích a to v průmyslu a autotechnice.
V obou těchto oborech dodáváme kompletní vybavení a technologie. Zařizujeme školení, servis a montáže.
Naší prioritou je vždy maximální individuální přístup, hlídání kvalitativních standardů, odbornost, profesionalita.
V případě poptávky posíláme naše obchodní zástupce přímo k Vám, kde je jejich úkolem od odborné konzultace, přes vypracování cenové rozvahy, až po konkrétní návrh strojního vybavení a realizace.

Autotechnika

Nejvyšší prioritou je pro nás dodržování kvalitativních hodnot. Při výběru dodavatelů jsme velmi opatrní, rozhoduje u nás kvalita, dostatečná zásoba náhradních dílů a v neposlední řadě cena. Pravidelně navštěvujeme světové industriální veletrhy a neustále rozvíjíme naše znalosti z oboru a snažíme se být vždy o krok napřed před konkurencí. Naši dodavatelé jsou čeští, italští, němečtí a asijští výrobci. U všech těchto výrobců klademe důraz na dodržování předpisů a norem, které jsou u nás výrazně odlišné a náročnější než ve zbytku světa.

Průmyslové vybavení

V oblasti průmyslového vybavení jsme do naší nabídky zařadili CNC obráběcí automaty, soustruhy, frézy, vrtačkofrézy, zakružovačky, ohýbačky, brusky, pily, zvedací průmyslové plošiny, navijáky, lisy, rozvody vzduchu a mnoho dalšího.
Především u těchto strojů mimořádně dohlížíme na naše dodavatele. Dlouhodobě spolupracujeme s úzkým okruhem partnerských společností, které nám zajišťují technickou podporu. Ke strojům zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis.

V případě zájmu o vybavení Vašeho provozu naší společností neváhejte kontaktovat některého z našich prodejců. Dále je možné prohlédnout si nabídku vybavení a strojů na našem e-shopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − = jedna