Výkup a likvidace strojního vybavení

 

LIKVIDACE

Na základě velké poptávky těchto služeb od škol, větších i menších výrobních podniků, jsme zařadili do našeho portfolia další možnosti jak pomoci našim zákazníkům. Nyní jsme schopni ne jenom dodat nové strojní vybavení, usadit a zaškolit, ale také vyřešit problém se stávajícím. Nabízíme zajištění ekologické likvidace, manipulaci  či výkup nebo zprostředkování prodeje.

VÝKUP

Velké množství firem obnovuje stroje ne jenom z důvodu nefunkčnosti původních. Proto je tu výkup, který je zaměřen především na stroje funkční či opravitelné s větší zbytkovou hodnotou. Ať už se jedná o kovoobráběcí, kovotvářecí, dřevoobráběcí stroje či větší strojní celky.

Ekologická likvidace strojů

Ekologická likvidace strojů je dnes nedílnou součástí obnovování strojního zázemí ve všech firmách. U drtivé většiny obráběcích strojů není možné stroj vykoupit pouze na kov, ale je potřeba projít procesem ekologické likvidace.

Jak tato likvidace probíhá?

V případě uzavření zakázky na určeném místě připravíme manipulační prostředky, zajistíme vystavení protokolu o ekologické likvidaci, zajistíme stroj proti úniku škodlivých látek, poté přepravíme stroje na provozovnu, kde bude stroj odborně rozebrán a vytříděn.

Jaké stroje likvidujeme?

Jsme schopni zajistit ekologickou likvidaci skládající se z několika strojů, tedy například kompletních provozních linek, až po menší stroje.

Formulář ke stažení naleznete ZDE.
Po vyplnění zašlete na náš email info@heavytech.cz a my Vás poté budeme kontaktovat.

Pro poptání služby volejte na číslo 602 287 222.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ sedm = patnáct