O nás

 

O společnosti Heavytech s.r.o.

Heavytech s.r.o

auto

 

Historie společnosti

Prodejem strojního a pneuservisního vybavení se zabýváme již od roku 2010, za tuto dobu jsme získali potřebné know-how, které je důležitým faktorem při splňování potřeb našich zákazníků. Naše společnost se nejdříve zabývala prodejem drobného vybavení a postupem času jsme se vypracovali k prodeji profesionální strojní techniky. Známe tedy kompletní postup pro vybavení dílen i výrobních podniků, od dodání drobného vybavení po dodání strojů určených pro výrobu či vybavení autoservisů. Když jsme nabyli jistoty, že dokážeme zpracovat poptávku od návrhu až po realizaci, rozhodli jsme se pro založení společnosti Heavytech s.r.o..

 

Zaměření
V současné době se naše společnost profiluje dvěma směry. Jedním je průmyslové vybavení, ať již pro hobby využití, tak i pro profesionální výrobní podniky. Druhým směrem je vybavení auto/pneu servisů. I zde se snažíme vyhovět široké škále zákazníků a proto máme v nabídce stroje v různých cenových kategoriích.
V obou těchto směrech se snažíme dlouhodobě držet v našem sortimentu produkty špičkových kvalit od předních světových výrobců, až po produkty cenově dostupnější, které využijí především začínající podniky nebo soukromé dílny.
Neustále držíme krok s rychlým vývojem a modernizací strojů a přinášíme Vám vždy jen to nejnovější a to nejefektivnější pro Vaši výrobu.
Veškeré výrobce které zařazujeme do našeho sortimentu podrobujeme zkušebním lhůtám a velice náročným obchodním podmínkám, ve kterých klademe důraz na perfektně zvládnuté technické zázemí, servisní podporu a dlouhodobou dodávku veškerých doplňků a náhradních dílů.

 

Výkup a ekologická likvidace
S prodejem nového zboží většinou souvisí otázka likvidace nebo prodej starého strojního zázemí. Na základě velké poptávky těchto služeb od škol, větších i menších výrobních podniků, jsme zařadili do našeho portfolia další možnosti jak pomoci našim zákazníkům. Nyní jsme schopni ne jenom dodat nové strojní vybavení, usadit a zaškolit, ale také vyřešit problém se stávajícím. Nabízíme manipulaci, ekologickou likvidaci, či výkup nebo zprostředkování prodeje.

 

Poradenská činnost
Potřebujete vybavit dílnu a nevíte, kde začít? Heavytech s.r.o. zajišťuje zaměření dílen, vypracování návrhu na optimální výbavu, cenovou rozvahu, realizaci a školení obsluhy.

 

Manipulace a doprava
Není stroj, který by pro nás byl příliš velký nebo těžký. Zajišťujeme dopravu u všech námi nabízených produktů po celé České republice i na Slovensko.

 

Realizace
Zajišťujeme kompletní realizaci strojního zázemí ve velkých i menších provozech a dílnách. Realizujeme montáže zvedacích zařízení, ustavení obráběcích automatů, vestavěné kompresory a rozvody vzduchu, seřízení a ustavení měřící techniky. Máme velké montážní kapacity a to díky spolupráci s dlouholetými prověřenými obchodní partnery s kterými mnohdy úzce spolupracujeme na větších zakázkách.

 

Financování
Díky dlouhodobé spolupráci se společností Essox s.r.o. se nám podařilo dosáhnout na VIP podmínky, které můžeme nabídnout i Vám. Tento nový program nabídne našim zákazníkům splátkový kalendář na míru, téměř bez přeplatku. Tyto programy zásadně změnily náročnost nákupu strojů a zákazníci tak dosáhnou na mnohem kvalitnější výrobky.

 

E-SHOP
Chápeme, že ne každý potřebuje naši pomoc při výběru strojů či vybavení, proto máme jako doplňkovou službu elektronický obchod, kde se každý zákazník může obsloužit sám v klidu domova. V případě, že bude potřeba odborná konzultace, je zde připravena telefonní linka, na které Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


jedna + = devět